صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ورق فلزی مرحله فشار صنعتی سه تنگناها توسعه تجزیه و تحلیل
Apr 29, 2016

در حال حاضر، چین ماشین آلات، قطعه سازی، ورق فلزی مرحله فشار و صفوف ارزش توليد صنعت دیگر جهان بزرگ، گفت: چین در حال حاضر تجهیزات تولید برق در جهان تبدیل شده است. ترویج چین تغییر تولیدی کشور به کشور وظایف کلیدی "دوازده و پنج" در دوره چین تغییر تولیدی کشور به کشور و تنظیم مناسب ساختار صنعتی و تغییر می خواهد صنعت تجهیزات برای رسیدن به توسعه علمی اولویت.

ایده کلی بالا پایان تجهیزات تولید صنعت در چین برای تحول صنعتی و ارتقاء توسعه صنعتی نوظهور از اهمیت استراتژیک با تمرکز بر توسعه هوشمند ساخت تولید سبز و خدمات ساخت بزرگترین وظیفه برای صنعت ساخت تجهیزات تبدیل شده است که تقاضا در حال توسعه است.

ده سال که چین در جهان مرکز تولید و مصرف کننده، تبدیل شده است یکی از صنعت تولید و صنایع دیگر مهر ساخته اند توسعه بی سابقه. این قابل درک است که صنعت ملی مطبوعات در حال حاضر حدود 40000 شرکت های تولیدی، 2 میلیون در چین تولید سالانه 28 میلیون تن از ماشین پرس یا قطعات وجود دارد، بالغ فروش کل به 400 میلیارد یوان، سال 3 میلی متر نازک صفحات فلزی بیش از 40 میلیون تن فروش ماشین پرس یا قالب هزینه 40 میلیارد یوان جدید با زنی تجهیزات میزان 20 میلیارد یوان. ما ورق فلز و ساخت شرکت 30000 صنعت، کارگران 1.8 میلیون بالغ حدود 42 میلیون تن تولید سالانه فلز بخش فروش به 500 میلیارد یوان. اما با ایالات متحده و ژاپن همسالان، زنی و صنعت فلز در چین در حال حاضر، برخی از مشکلات خلاصه به سه نقطه:

1 مواد اولیه و تکنولوژی های مرتبط

با توجه به بست، زنجیره ای، چشمه، بلبرینگ، قالب و دیگر محصولات با کیفیت پایین داخلی فولاد استفاده می شود، گونه های کمتر از مشخصات مختلف به طور مستقیم تاثیر می گذارد ورق فلزی مرحله فشار محصولات با کیفیت. اجزای ماشین عمومی توده، تولید انبوه، تعدادی از ارقام، تولید و فرآوری محصولات دقت بالا، بالا مورد نیاز در تولید تکنولوژی و تجهیزات و سرمایه گذاری. شرکت های خارجی با راندمان بالا و دقت بالا دستگاه و خط تولید یا خطوط انعطاف پذیر بسیار کارآمد تولید خودکار. اما در برخی از مناطق کشور ما تحت محدودیت های مالی، سرمایه گذاری کمی شرکت توانایی برای دوباره نویسی ضعیف است، کمتر پیشرفته تجهیزات نه حمایت تاثیر می گذارد سطح کیفیت محصول.

سطوح پایین 2، از تخصص از مقیاس، فقیر اقتصادی

فلزی مرحله فشار نسبت به میزبان شرکت به سرمایه اولیه و تکنولوژی به ایجاد نسبتا کوچک کشور تجربه دوره های مختلف توسعه اقتصادی بزرگ گروه شرکت های خصوصی تولید به توسعه با فنر مورد نیاز قطعات، اما با توجه به بازار تقاضا در دسته های کوچک و بدون صرفه جویی به مقیاس. بسیاری از شرکت پردازش مشت خود را بزرگ یا کوچک، سطح تخصص سطح بالا تجهیزات کیفیت بی ثباتی سود اقتصادی کم کم است. سه عمده صنایع موتور است ستون فقرات شرکت در چین با توليد سالانه میکرو موتور کمتر از 50 درصد کل شرکت های خارجی است. گذشته دو سال, به صورت محلی ساخته شده هزاران زنی گیاه در چین، اما خروجی سالانه بیش از 300،000 قطعه تنها چند, عمدتا در حمایت از محصولات کشاورزی. Rexroth آلمان تولید انواع محصولات 1.3 میلیون اسیاب سنگ، توسعه نفت ژاپن (کرنش) خروجی سالانه بیش از 600.000. شرکت قالب های صنعتی در توسعه کشورها توليد سرانه حدود 150000 ~ 20 دلار تنها 40000 ~ 5 میلیون یوان در چین. سهامداران اشاره کرد که در سال های اخیر با اشکال مختلف مالکیت و سیاست های توسعه مشترک اجرا می شوند، صنعت سخت افزار می تواند فرایند توسعه فشرده توسط پراکنده به تدریج دستخوش است.

3، عدم سرمایه گذاری تحقیق و توسعه ضعیف هستند

ورق فلزی مرحله فشار بخش صنعت در سال 1970 اواخر قرن بیستم و اوایل دهه 80 قبلا معرفی تعدادی از فن آوری های پیشرفته خارجی بلکه در هضم و جذب عدم سرمایه گذاری کافی نرم افزار و سخت افزار. با توجه به تجربه های خارج از کشور مقدمه و هضم و جذب نسبت سرمایه مورد نیاز است حدود 1:7، و در این اواخر، آهسته تر هضم و جذب سرعت. بازار رقابت و قدرت پردازش. این متصل به خارج از کشور، سرمایه گذاری افزایش نقطه فرمانده اشغالگر در فن آوری. سرمایه گذاری عمده ای برای تحقیق و توسعه شرکت برای فروش 4 درصد محاسبه می ~ 5% مساحت تمرکز 10%. اگر چه بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در تحقیقات مشغول کار چین در حال حاضر، بسیاری از مقالات پژوهش، تحقیقات علمی، اختراعات بسیار زیاد است اما آهسته با تولید واقعی همراه با تنگ به محصولات تجاری.

کنترل تجهیزات وضعیت نا امن نیاز به تقویت روزانه بازرسی تجهیزات (از جمله خود دستگاه ایمنی چک) انواع خطرات و بهبود را شناسایی و اطمینان حاصل شود که ایمنی دستگاه درست. هر بخش توسعه دستگاه باید موقع توسعه دستگاه های جایگزینی با ایمنی بیشتر.

به گفته کارشناسان مربوطه گفت که تجهیزات اولیه برای تولید در تولید ورق فلزی مرحله فشار صنایع فلزی برای رسیدن به مقیاس انبوه و تولید فردی ضروری است، آن نیاز به شرکت های مربوطه به ادامه بهبود و استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخت.