صفحه اصلی > اخبار > محتوای
NPE2015: مانع بسته بندی برای تزریق فناوری Leapis گزارش
Apr 29, 2016

صنعت پلاستیک "جام مقدس": روشن است که تعداد بسته را جایگزین قالب گیری تزریق ظروف فلزی به عنوان مثال، از بیش از 1 میلیارد قوطی در هر سال بازار است.

در نمایش 2015NPE خواهید دید آن را به زندگی ما آمده است.

پلاستیک بهتر انجام دهید

Milacron (شماره غرفه: W2703) Klear غذا بانکها، کمک می کند به رعایت مواد غذایی به شکل گلدان به نمایش گذاشته.

«تعجب است که بسته بندی مواد غذایی براق تاثیر گذارد"، گفت: Milacron سیستم تزریق برای کل lasaierbeineite، مدیر فروش و بازاریابی.

ده سال پیش، نمایشگاه آلمان حضور Milacron Klear نمونه نشان می دهد، و در NPE، Milacron اول Klear نمایشگاه برگزار خواهد شد. بنت می گوید: "درباره Klear، ما به نمایش گذاشته کامل خط تولید، در حال حاضر شرکت در راه اندازی یک مانع در ظرف مشاهده.

این خط در 280 تن بستن نیروی ماشین آلات تزریق چهار حفره قالب تولید Klear میتونه چرخه کمتر از 8 ثانیه. توسط کار سرد StackTeck سیستم های محدود می میرد. گروه بالا و استادان شرکت کننده داغ دونده و DME قالب و جزء تامین کنندگان است.

نتيجه گيري سردبیر "پلاستیک بسته بندی به جای صنعت بسته بندی سنتی موضوع داغ در سال 2015 در جدید به جای روند سنتی برخورد می باشیم دشوار است? در NPE2015 این نمایش آشکار شده یک به یک می باشد. رزین تولید کنندگان ماشین آلات مواد شیمیایی افزودنی قالب قالب و طراحی نرم افزار سفارشی قالب قابلیت در مناطق مانند تامین کننده در اورلاندو اورنج کانتی مرکز کنوانسیون در تاریخ 23 مارس ملاقات مجموع حدود 2000، 40% از خاک ایالات متحده انتظار می رود. در NPE2015, شما در مورد فن آوری های جدید این صنعت و فرصت هایی برای ارتباط با شرکت ها و کارشناسان در زمینه های مختلف یاد بگیرند.