صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فلزات و قطعات چاپگر سه بعدی: جنبش 4.0 نوآوری صنعتی
Apr 29, 2016

بررسی: چاپگر سه بعدی از رشد کرده است فناوری جدید است که به تدریج به جریان اصلی فناوری توسعه داده است، بسیاری از شرکت ها شروع به رسمیت شناختن و پذیرفتن این تکنولوژی به ارمغان می آورد هزینه تولید و بهره وری. صنعت پیش بینی توسط یدلایمخیرات 2017، بازار جهانی برای چاپگر سه بعدی در رشد عظیم در محموله یساولی خواهد شد و نرخ رشد سالانه فروش، مرکب 59 درصد و 29 درصد بود.

OFweek لیزری اخبار خالص: در سال های اخیر صنعت چاپ 3D springing تا به سرعت در حال رشد، این روند رشد انفجاری به دلیل توجه و ارتقاء. در همین حال، با توسعه لیزر رایانه و فناوری مهندسی مکانیک دلار کانادا/طب مکمل و جایگزین قطعات فلزی از فن آوری روشهای ساخت لیزر در لیزر پوششی فن آوری و نمونه پدید آمده، سرعت چاپگر سه بعدی در زمینه یکی از پیشرفته ترین فن آوری های ساخت برای آینده شد. کارشناسان صنعت به فکر می کنم که فن آوری چاپ 3D قطعات فلزی صنعتی 4.0 به جنبش اصلاحات انتظار می رود.

3D چاپ PK آزادی سنتی طراحی لبه

تحت فشار دادن سرمایه و تکنولوژی ظهور 3D برنامه های کاربردی جدید چاپ، آن بدون اغراق بگویم است، چاپگر سه بعدی یک تکنولوژی جدید است که به تدریج به جریان اصلی فناوری توسعه داده است، بسیاری از شرکت ها شروع به رسمیت شناختن و پذیرفتن این تکنولوژی بهره وری تولید و هزینه به ارمغان می آورد. صنعت پیش بینی توسط یدلایمخیرات 2017، بازار جهانی برای چاپگر سه بعدی در رشد عظیم در محموله یساولی خواهد شد و نرخ رشد سالانه فروش، مرکب 59 درصد و 29 درصد بود.

موازی با توسعه سریع تکنولوژی چاپ 3D بیشتر عمیقا صنعت تولید سنتی تغییر است. طراحی سنتی به دلیل قطعات مکانیکی برای فرآیندهای تبدیل فرز طرح و برنامه مخرب، جوشکاری و ریخته گری برای رسیدن به آزادی طراحی تولید محدود هستند. با افزایش مواد (3D چاپ) تکنولوژی توسعه به خصوص به طور مستقیم برای تولید قطعات فلزی از مواد افزایش تکنولوژی در دقت ساخت ساخت جنبه های پیشرفت دقت تشکیل فن آوری می تواند راه حل پیچیده فلزی جزء سخت پردازش و حمل و نقل می تواند چرخه طولانی و مشکل فناوری بالا هزینه پردازش کردن روش تولید سنتی نمی تواند پردازش قطعات پیچیده فلزی دست است ادغام تابع ساختار مواد طراحی و ساخت. توسعه فن آوری های 3D چاپ, ناچار منجر به تغییرات طراحی مدل کانادا آن را ممکن است به طراحی رایگان طراحی و عملکرد قطعات مکانیکی.