صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تمرکز بر روی ورق فلزی مرحله فشار اتوماتیک توسعه معکوس ‖ سرعت فن آوری
Apr 29, 2016

در نمایشگاه هانوفر صنعتی در سال 2013، "صنعت 4.0" مفهوم آلمان "گروه صنعتی 4.0". از آن زمان، این مفهوم عمیق با هسته هوشمند اتوماسیون صنعتی کاشته بود، فشرده تولید مصنوعی را برآورده نمی قبل از شرکت مدرن، هزینه های بالا کار و بهره وری پایین، ضایعات مواد، شرکت کمبود نیروی کار روبرو هستند و مشکلات استخدام نیز مشکلات. باز به عنوان یک شرکت اول در نظر گرفتن موضوع کسب و کار مجبور به تجدید و نوسازی تجهیزات، اتوماسیون تجهیزات، در نتیجه کاهش هزینه های نیروی کار را بهبود بخشد. محصولات اپل در چین بزرگترین پیمانکار Foxconn شروع در 2010 قصد معرفی ربات هوشمند در سال 2013 تا 2015 دو سال ثابت موثر، کاهش 50% بهره وری در عوض. در صنعت مشت زدن، manipulator متعدد برای خطوط پانچ فیدر سه در یک صفحه دو در یک فیدر سروو فیدر دقت و صفحه سنگین تراز دستگاه مواد سنگین مانند تجهیزات ضروری برای حمایت از تجهیزات خودکار است، آنها تا حد زیادی می تواند بهبود بهره وری، کاهش هزینه های نیروی کار و نرخ تصادف.

سرعت Kunshan مکانیک علوم و فن آوری شرکت حمل و نقل عملیات آغاز شد در سال 2004 که قبلا شناخته شده به عنوان تایوان کهنه کار مطبوعات پانچ سازنده فیدر، متخصص در اتوماسیون سری مطبوعات اطراف گیاه کامل تجهیزات، مستقل تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات در یک. محصولات ما به طور گسترده ای مورد استفاده در لوازم برقی خانگی, مبلمان, خودکار قطعات فلزی پانچ الکترونیکی، الکتریکی، مخابرات هواپیمایی و دیگر رشته ها 12 سال عملی به مشتریان با کیفیت بالا راه حل های مشت به دوستان برای اطمینان. همچنین کمک SMEs در انتقال با موفقیت به طور خودکار تولید ناب به کمک داخلی صنعت پیشرو شرکت پیاده سازی اتوماسیون. در سال 2013، شرکت می تواند به سرعت پروژه در شرکت تجهیزات مهندسی ماشین هوشمند چونگکینگ، همکاری با محلی علم و تکنولوژی متمرکز بر تحقیق و توسعه خودرو با تنش بالا، بالا فولاد ورق رنگی ماشین درست برای مهر زنی (سه در یک فیدر) و چند لینک manipulator و دیگر تجهیزات خاص. عمیق غیر سفارشی کامل با توجه به خصوصیات مشتری محصول، فرایند تولید بهبود، مطبوعات و تجهیزات اتوماسیون از نیازهای واقعی مشتریان برای خدمات بهتر توسعه سریع صنعت ماشین پرس یا قطعات خودرو را معکوس می باشد.

در گذشته 10 مشتری بیشتر خواهد شد زیرا عوامل هزینه سرمایه گذاری تجهیزات را انتخاب کنید با استفاده از "قاب مواد + کل ماشین تخت + ارسال دستگاه مواد" یا "مواد قاب دستگاه کاملا تخت + ارسال دستگاه مواد" از فرم برای تولید اما نقاط استفاده می شود شمار خط مشت زدن به زنی در ضخامت مواد صفحه و حجم مواد فله بسیار آسان مواد، سر مواد مواد سخت، معمولا برای بیشتر مردم راهنمای ارسال مواد ، مردم آسیب بسیار آسان کاملا مسطح درام بسیار آسان بود آسیب پیگیری نگهداری هزینه بالا, با استفاده از تعیین شده و دوره نياز مادى است صرف طولانی از زمان مواد شانگ دانسته است و به مواد، تا حد زیادی از مصرف مشتری تولید موثر زمان و چگونه مردم با هم، کار در امروز افزایش هزینه های کار، تا حد زیادی افزایش هزینه های مشتری است.

در حال حاضر، مشت زدن صفحه ادراک مصرف کنندگان را انتخاب کنید تا سرعت پژوهش فن آوری های انرژی و توسعه سه در یک فیدر بازی دقت پانچ به عنوان خط پانچ اتوماسیون تجهیزات پیچیده پردازش تکنولوژی، فرآیند بهینه سازی، مدیریت لاغر، قابل توجهی از هزینه اصلی را کاهش دهد. از آنجا که از سه در یک فیدر سفتی بالا، کاملا کاربردی + وارداتی سروو موتور ثابت در حال اجرا، آسان برای استفاده، کنترل سیستم از ساختار جمع و جور، تخت تمام قطعات سایش بالا دقیق برای سایش کمتر و پارگی، استفاده از دستگاه های مانند ویژگی بسیار ارگونومیک خوراک.

این انتخاب قادر خواهید بود به:

و مواد اولیه باز، اصلاح، مواد سه دستگاه یک ساختار جمع و جور و اختصاص فضای کوچک، ساده ماشین پرس یا فرایند تولید، در حالی که ارتقا دقت مواد کاملا مسطح و ارسال شده است ارسال شده به; و شانگ مواد تایوان ماشین خودکار شانگ مواد بدست آمده، حمایت مادی بازوی کراوات کاملا مسطح به فشار مواد مواد سر دستگاه به دست آورد به مواد به طور خودکار، مردم در می توانید به راحتی عملیات ماشین تایوان، اتوماسیون های بدست آمده از مواد شانگ باز، تا حد زیادی صرفه جویی در هزینه های انسانی; 3, و فشار هیدرولیک/باد مواد بازوی کراوات بلوک مواد بازو، از اصل حل ضخامت تخته حجم مواد فله مواد مشکل است. تغذیه تست قالب به سر ماشین با پیچ بلند کردن تابع، درست، اشکال زدایی بسیار ساده است. 5, چرخ دستی، قفسه، تسطیح، توانایی در کنترل مستقل کنترل ماشین آسان به کار درجه بالایی از اتوماسیون تغذیه. مجهز به موتور، قطعات سه در یک فیدر قطعات می تواند روغن کاری متمرکز و موثر، تعمیر و نگهداری ساده است، میزان شکست بسیار کم است. می تواند به طور خودکار تحت نظارت مواد تغذیه دستگاه همگام با خط پانچ.

در حال حاضر سرعت تحقيق و توسعه را سرو فیدر به تدریج سهم بازار فیدر مکانیکی حرکت چرخ جایگزین شده است، به طور گسترده ای در دقت مترقی اسیاب سنگ، ماشین پرس یا پایه با استفاده از نسبت بيش از 40 درصد رسیده است مشتری استفاده می شود.

دقت NC سروو فیدر با استفاده از یک مجموعه کامل از ژاپن وارد سیستم کنترل (میتسوبیشی PLC پاناسونیک سروو موتور و درایو)، عملکرد پایدار، خوراک با دقت بالا.

آسان به این عمل، درجه بالایی از اتوماسیون. چرخ های سنتی ارسال مواد مجموعه ماشین و یا تغییر گام از شیعه نیاز از طریق مقررات خارج از مرکز دیسک به دست آورد، برای دیسک های خارج از مرکز در محل محور خروجی پانچ لود طوری تنظیم است نه متغیر و تنظیم محدوده محدود و سروو NC ارسال مواد دستگاه گام از می توانید از طریق صفحه نمایش لمسی وارد راه، ساده راحت و تعیین طیف گسترده ای، می تواند از 0-9999.99 میلی متر ، ارتقاء دستگاه مواد با استفاده از محدوده فرستاده است، در حالی که ارتقا زمان کار موثر است، اجازه دهید مشتری واقعی در سرمایه گذاری حداقل قضیه شیا حداکثر رساندن مزایای حاصل.

این دو نقطه است مزیت نسبی فیدر چرخ و بهمين آن به تدریج جایگزین فیدر غلتکی، مطبوعات تغذیه انتخاب مشتریان شد.

ادامه عملیات سرویس پایدار با مشتریان در هر یک از ما پیگیری ثابت رشد نرخ قادر به بیت!