صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل مسیر از پانچ ورق فلز صنعت در چین
Apr 29, 2016

"چین ماشین ابزار کسب و کار" را نقد کنید: صنعت فلز به عنوان یک صنعت مهم در صنایع فلزی، پایه و اساس صنعت مکانیکی ساخت که منعکس کننده سطح توسعه کشور رقابت از تکنولوژی ساخت است. صنعت فلز و محصولات خود را در خودرو، الکترونیک، مخابرات، تجهیزات پزشکی، ماشین آلات، کشتی سازی، حمل و نقل هوایی و دیگر مناطق با استفاده از طیف بسیار گسترده ای. صنعت فلز در توسعه سریع در همان زمان, هنوز هم وجود دارد برخی از عیوب برخی از موسسات.

اول، مهر ورق فلز توسعه صنعت در کشور ما از شش جهت

چین به عنوان فلز مراکز در جهان، چین خواهد شد بیشتر پیشرفت شرکت با چین روند ادغام محیط اقتصادی جهانی و قدرت اقتصادی رشد سریع تولید منطقه اقتصادی پویا در جهان تبدیل شده است. بهبود امکانات اقتصادی چین، صنعت توسعه کار بالغ و نسبتا کم هزینه، مزیت نسبی جهانی مرکز تولید فلز قلع برای تولید صادرات محور توسعه ویژگی های تبدیل شده است.

مرکز وضعیت تقویت عملکرد اول در در سال های اخیر محصولات سخت افزاری از رشد کامل صادرات: محصولات اصلی فلز طلا رشد صادرات هستند بالا تولید رشد بیشتر بالای فروش داخلی رشد; محصولات اصلی فلز طلا کامل، نه تنها ابزار برقی و ابزار دست گل و محصولات سخت افزاری این سنتی از صادرات بزرگ افزایش محصولات طبقه بالا است و سهم صادرات yiqian سال 2004 رشد صادرات بعید است که از محصولات برقی آشپزخانه و محصولات حمام هم ساختمان است بدیهی است. بازار بزرگ و مرکز ثقل به جذب بیشتر انتقال فلز مرکز تولید شرکت های چند ملیتی به چین.

همکاری بین شرکت به طور قابل توجهی تقویت می کند

در محیط جهانی رقابت به منظور کسب موقعیت مطلوب رقابتی و افزایش آن رقابت سرمايه صنعتى شد موضوع دیگری در صنعت. 2004 supor برتری ذکر شده hbl آنها نیز تلاش های ذکر شده، بازار سرمایه ون هوا عملیات نمی خواهد با گوانگدونگ بازسازی meiya متوقف نشد. از دیدگاه سرمایه توسعه از ویژگی های اصلی فعلی سرمایه تشدید است. از نظر رقابت افزایش همکاری میان شرکت های به اشتراک گذاری منابع.

قطبش از شرکت خواهد شد که بیشتر تشدید کند

چند سال آینده خواهد شد دوره نوسان سرعت بالا صنعت فلز، پیامدهای مستقیم این شوک روند فعلی قطبش در ورق فلزی آشپزخانه اردوگاه برند گسترش. انتظار می رود ورق فلز است واقعا قادر به زنده ماندن در بازار در سال آینده شرکت ندارد کاملا زیادی هم اکنون. صنعت فلز شوک این فرصت بزرگ را، نتیجه شوک می خواهد بازار را عقلانی تر.

رقابت به طور فزاینده ای شدید در بین کانال های فروش

به دلیل تقاضا محصولات خانگی فلزی آشپزخانه افزایش فشار کیفیت، کانال یکی از عوامل کلیدی رقابتی رقابت به طور فزاینده ای شدید برای کانال شد. از یک طرف تولید کننده لوازم آشپزخانه تا به تقویت کنترل خرده فروشی ترمینال است، در تلاش برای کاهش چرخه فروش، صرفه جویی در هزینه های فروش، فروش کانال، توسعه حرفه ای، فعالیتهای تجاری فروش مدل می تواند به انواع مختلف جهت بازار سازگار. مثلا روند فروش در توسعه زنجیره بزرگ لوازم خانگی افزایش وضعیت کنترل ظرفیت صنعت، در شرکت و عمدتا توسط تولید کننده قبل از رقابت قیمت منجر شد. خرده فروشان بزرگ با پوشش بازار گسترده آن در مقیاس و هزینه مزایای در قیمت گذاری محصول پرداخت تحویل شرکت تولید کنترل به طور فزاینده ای تقویت خواهد شد.

عنوان مسابقه پیشرفت، تمام مراحل صنعت فلز حاشیه سود فشرده شده، رقابت در بازار نسبت به محصولات با کیفیت بالاتر، فناوری، محتوا به طور فزاینده ای اتاق برای قیمت کاهش می یابد. کسب و کار بیشتر و بیشتر می دانیم که رقابت قیمت به تنهایی نمی تواند رقابت اصلی هنوز بلند مدت توسعه جهت، به کشف راه های جدید توسعه ساخت. بسیاری از سخت افزار شرکت افزایش سرمایه گذاری در فن آوری، توسعه محصولات جدید با تکنولوژی بالا، تمایز محصول به عنوان توسعه پایدار شرکت به دنبال بازار جدید نیازمند، نقاط جدید رشد اقتصادی (وارد لوازم خانگی کوچک و سایر صنایع مشابه)، به منظور تحقق توسعه پایدار.