صفحه اصلی > اخبار > محتوای
2016-چین بین المللی صنعت نمایشگاه/برش فلز تراش ماشین ابزار نشان دادن و
Apr 29, 2016

2016-چین نمایشگاه صنعت بین المللی

نمایش ماشین ابزار CNC و برش فلز

ماشین آلات فلز ورق و لوله پردازش قالب و ابزار رویدادهای بین المللی

زمان: 2016 نوامبر 5 1

محل برگزاری: مرکز نمایشگاه های ملی (شانگهای)

مساحت: متر مربع 60000

ضامن: توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون، وزارت بازرگانی، وزارت، وزارت علوم و فن آوری و آکادمی علوم چینی، آکادمی چینی مهندسی, CCPIT, دولت مردم شانگهای شهری

سازمان: شرق شانگهای بهترین lansheng بین المللی تجارت در خدمات (منابع) با مسئولیت محدود

صنعت بین المللی چین 18 نمایشگاه تجهیزات جوش و نشان می دهد ابزار ماشینی CNC (MWCS) را محل در سال 2016 نوامبر 5 1 در مرکز ملی نمایشگاهی (شانگهای) برگزار شد. این نمایشگاه 230,000 متر مربع مساحت نمایشگاه, بازدید کنندگان بیش از 140,000 بازدید کنندگان, نمایشگاه, چین بار دیگر بزرگترین، برگزاری نمایشگاه در سطح بالاترین صنعت عادلانه خواهد شد بیش از.

فلزکاری و CNC ماشین ابزار (MWCS) به عنوان هسته اصلی چین نمایشگاه صنعت نمایشگاه منطقه نمایشگاه حدود ۸۰۰۰۰ متر مربع، بیش از 600 شرکت کنندگان نشان می دهد. MWCS2016 بر اساس ویژگی های خود را با تمرکز بر توزيع فلز تراش ماشین آلات فلزی ماشین آلات، شکل تجهیزات تست و اندازه گیری ابزار و چاپگر سه بعدی پنج حوزه، توجه بیشتر به تولید اولیه بیشتر تقویت ویژه بالا پایان CNC ماشین آلات و ساخت هوشمند ناحیه در برگزاری نمایشگاه تجهیزات بالا پایان CNC ساخته شده در چین به 2025 برای ساخت سکوی بالا پایان پردازش فلز اصرار دارد حفظ شود خواهد شد.

نمایشگاه ماشین آلات برش فلزات

است شرکت نمایشگاه ماشین های NC و فلز پردازش نمایشگاه (MWCS) مساحت نمایشگاه ۸۰۰۰۰ متر مربع، انتظار می رود به بیش از 600 صفحه اصلی، نشان می دهد بیش از هزاران دستگاه های مختلف و محصولات مرتبط، پوشش مرکز پردازش و ماشین، فرز و خسته کننده است و آسیاب و پردازش، و ماشین های سنگین و پردازش برق و ماشین bettega و فلزی چاپ 3D و سیستم NC و صریح دستگاه شماره دنده ، و قطعات دستگاه و تجهیزات جانبی و ساینده های ساینده و ابزار دستگاه ها و تجهیزات اندازه گیری تست دسته. گرد هم آوردن Yamazaki Mazak، هاس، شین چوان، Shenyang، کونمینگ ماشین ابزار، شمال، فرانسیس دوم، شانگهای، دالیان guangyang، Wenchuan و بسیاری از دیگر سازندگان ماشین آلات, و همچنین از آلمان و ایتالیا، و ترکیه، و ژاپن و غرفه تایوان در گروه ملی و منطقه ای مانند نمایشگاه.

میزبان ادغام منابع سازمان از خودرو و قطعات و تجهیزات ارتباطات الکترونیکی بالا پایان، ماشین آلات تولید قطعه سازی هوافضا دفاع کشتی سازی حمل و نقل ریلی تجهیزات پزشکی، بیش تر از 20 زمینه های کلیدی از خریداران حرفه ای حضور در این رویداد. نمایشگاه برگزار شد در همان زمان "ویژه انجمن برای بالا پایان CNC ماشین آلات و تجهیزات برای تولید اولیه"، "اتحادیه نوآوری حاکم چین در تولید خودرو تجهیزات بزرگ"، "فلزی برش انجمن" و بنابراین شرکت کنندگان و بازدید کنندگان حرفه ای بهتر، اولین بار برای صنعت اطلاعات تعامل می تواند از فعالیت های حرفه ای به طور موثر بهبود درآمد حاصل نمایشگاه.