صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
اختراعات ضروری تف جوشی انتخابی لیزری هستند به اعتبار: 3D بازار پودر چاپ رسیده 4.1 میلیارد
Apr 29, 2016

بررسی: براساس تف جوشی انتخابی لیزری چاپ مواد پودر (SLS) کلیدی اختراع منقضی و پیشرفت در فن آوری، توسعه محصول جدید، محرک جهانی 3D پودر چاپ ما 636.9 میلیون دلار فروش در ظرف پنج سال معادل حدود 4.1 میلیارد بازار.

OFweek لیزری اخبار خالص: اخیرا، بر اساس در تف جوشی انتخابی لیزری از مواد پودر (SLS) چاپ کلیدی اختراع ثبت شده به پایان رسید، با توجه به گزارش اخیر بازار و پیشرفت در فن آوری، توسعه محصول جدید، محرک جهانی بازار پودر چاپ 3D ما 636.9 میلیون دلار فروش در ظرف پنج سال معادل حدود 4.1 میلیارد از سال 2015 به سال 2020 نرخ رشد مرکب از 24.4 درصد.

د - چاپ گزارش همچنین نشان می دهد آینده قیر از زمینه اصلی نرم افزار صنعت هوا و فضا و نظامی، نیازهای این صنایع دو اختصاص یک سوم تقاضای کل بازار. در سال های اخیر به طور فزاینده ای در موتورهای جت به قسمت 3D چاپ شده است استفاده می شود. چندی پیش شرکت راکت داین Aerojet آژانس فضایی آمریکا (ناسا) 1.62 میلیارد دلار موتور 3D, که به طور کامل نشان می دهد پتانسیل بزرگ این بازار دریافت. علاوه بر این، پودر چاپ 3D است که عمدتا در خودرو استفاده می شود، پزشکی، بسیاری از خودرو سازان برای نمونه سازی و ساخت قالب پودر فلزات مانند استفاده از فن آوری های 3D چاپ از اولی استفاده شده است دارای سابقه 25 سال. علاوه بر کاشت دندان پزشكي، سفارشی و تجهیزات پزشکی است شده نمایش قوی نیاز دارید.

علاوه بر این، 3D چاپ پودرهای فلزی پودر اشغال بزرگترین سهم. جهانی 3D چاپ و توزیع مورد پودر است هنوز بزرگترین بازار در شمال امریکا، آسیا و اقیانوسیه دوم. این گزارش همچنین ذکر شده تعداد 3D چاپ بازار پودر در شرکت های قدرتمند جهان از جمله: Sandvik مواد فناوری (سوئد)، GKN شرکت Hoeganaes (ایالات متحده)، نجار فناوری شرکت (ایالات متحده)، LPW فناوری آموزشی ویبولیتین (بریتانیا)، Arcam آب (سوئد) و Erasteel Kloster آب (سوئد) و غيره.