صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
متخصصان صنعت ارشد مهندسین نیش شیانگ: شخص اول 3D یانگژو
Apr 29, 2016

کارت های شخصیت

در ژانویه 1956، یانگژو شهر قالب تکنولوژی انجمن استان جیانگسو چین صنعت قالب انجمن اعضای گروه متخصص دنیا. در سال 2011 اولین معرفی فن آوری های 3D چاپ در یانگژو. به عنوان معاون مدير، مهندس ارشد کارخانه پلاستیک سازی در شهر یانگژو خدمت کرده است. اسپری محصولات معاون ارشد و مدیر کل یانگژو; کسی ' پارک Jiaotong دانشگاه علم و صنعت یانگژو مدیر تحقیقات و دیگر کارکنان.

هرگز به دانشگاه رفتم، کارشناسان در صنعت قالب دستور اول آئروسل آلومینیوم می تواند خط تولید فنی تبدیل شده اند.

نیش شیانگ متولد یانگژو "مردمی کارشناسان"، دو سال پیش در یازدهم دانشگاه Jiaotong اول قرار گرفتن در معرض به چاپگر 3D با دهه از قرار گرفتن در معرض به صنعت حساس، قالب او آگاه است 3D است که فن آوری چاپ خواهد شد epoch-making از نوآوری های فنی، چشم انداز بازار گسترده است. در تلاش های خود را، یانگژو معرفی فن آوری 3D چاپ برای اولین بار.

تا زمانی که شما می شناسید، چاپ 3D اغلب در صنعت قالب دهه او حساسیت عکس العمل متوجه شد که این تکنولوژی را برجسته نوآوری تکنولوژیکی باشد، نه تنها بازار چشم انداز گسترده، شکل اکوسیستم این صنعت خواهد شد. بنابراین، در تلاش پژوهش خود، معرفی یانگژو از تکنولوژی چاپ 3D برای اولین بار.

شیانگ نیش همیشه باید یک آرزو: امیدوارم که این صنعتی پیشرفته فن. برای استفاده از این تکنولوژی، نیش شیانگ تیم او منجر به معرفی سایت های شرکت.

در تاریخ 20 ژوئیه 2012 این روزنامه با یانگژو ساخت سعی "نمونه سازی سریع'، تحت عنوان یانگژو، به اعضای عمومی برای اولین بار راز 3D تکنولوژی چاپ را نشان داد.

شیانگ نیش گفت: خبرنگاران پس از دسته ای از صاحبان کسب و کار برای دیدار یازدهم دسته ای پس از گزارش روزنامه ' Jiaotong دانشگاه علم و صنعت پارک از یانگژو. از پیشرفته فن آوری ساخت و آنها نشان علاقه قوی نیز برنده سفارشات.

"جهت بزرگترین واحد از هزینه چاپ ' 7000 یوان، سفارشات بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو، با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D تولید ده ها تن از قطعات آمد از."

اواخر سال گذشته، "مسواک انجمن صنعت، استان جیانگ سو" موسس کنفرانس برگزار شد در hangji، نیش شیانگ در محل به مسواک مدیران شرکت معرفی منابع 3D چاپ روش مزایا و نتایج نتایج بسیار خوبی کسب، "دسته مسواک اغلب جدید، همواره جان تغییر چیز بسیار سخت است و چاپگر سه بعدی را می توان به سرعت حل و فصل.

با توجه به قیمت های 3D چاپ محصول در گرم محاسبه، گران است. اما نیش شیانگ اذعان کرد که با تکنولوژی به طور فزاینده ای پیچیده 3D چاپ هزینه کنترل می شود، یانگژو 3D چاپ بهار آمده است.