صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
نحوه انتخاب فن آوری 3D فلزی چاپ
Apr 29, 2016

افزودنی برای تولید (AM), همچنین به عنوان شناخته شده چاپگر سه بعدی به حرکات انقلابی 21st قرن ساخت بازی برای اولین بار و هستم با یک لایه در یک راه برای ایجاد عملکرد محصولات نهایی و یا ویژگی های محصول فلزی خالی برای حذف مواد اضافی تولید روش کاهش می یابد. این روش انباشته کمتر روش تولید فراهم می کند مزایای بسیاری از جمله افزایش انعطاف پذیری، بهبود عملکرد محصول، کاهش زمان به بازار و هزینه های تولید پایین تر و عمر طولانی محصول. این مزایای تکنولوژی درایو بعد از ظهر به طور گسترده ای در چرخه عمر محصول و توسعه محصول جدید، حداقل در تولید، برای تعمیر محصول استفاده می شود.

استفاده از پودر فلز هم می تواند محصولات جدید امکان استفاده از روشهای کاهش تولید است دشوار یا غیر ممکن است برای رسیدن به خواص مواد و هندسه. مواد جدید می توانید با مخلوط کردن دو یا چند پودر به شکل آلیاژهای جدید ساخته شده و تولید ترکیبات برای دیدار با چالش های خاص طراحی. ترکیبی از پودر حتی به تدریج در حال تغییر ایجاد طبقه بندی عملکردی مصالح برای جلوگیری از خوردگی و خستگی و شکست و تنش ترک خوردگی بسازیم.

علاوه بر این، هم تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای 3D چاپ قطعات فلزی با حفره داخلی، به عنوان مثال، کانال های خنک کننده. روش هم نیز ساخت انواع قطعات با خواص مکانیکی عالی. دفاع اروپا مربوط به دانش هوانوردی و فضایی شرکت (EADS) به خستگی بالا چرخه آزمون برنامه ارزیابی ویژگیهای لنز Optomec تیتانیوم نمونه از مکانیزم چاپ 3D. خواص مکانیکی نمونه ها معمولا همان جعل EADS فلزات یافت و خستگی خواص مطابق با استانداردهای هوا و فضا. سازمان های مختلف برای تست دیگر لنز 3D چاپ فلزی از جمله فولاد ضد زنگ و آلیاژهای فوق العاده، مانند نیکل (Inconel).

روش سنتی در کاهش تولید به طور معمول شامل بخش از مراحل و همراه تقاضا برای تجهیزات سرمایه و تدارکات و مراحل پیوسته تنها هستم جزء یا محصول ویژگی هستی شناسی، بنابراین کاهش تعداد و زمان و هزینه صرفه جویی در کل چرخه. زیرا هم قانون بعدی دلار کانادا مدل درایو مستقیم بدون استفاده از ابزار برای نمونه سازی و یا تولید، همچنین، بنابراین بیشتر هزینه و زمان به بازار از طرح های جدید و یا تجدید نظر طرح کاهش می دهد. علاوه بر این، روش هستم در مناطق مورد نیاز نزول جایگزینی مواد، بنابراین شما می توانید زباله را کاهش دهد. این مواد با ارزش (به عنوان مثال، تیتانیوم و آلیاژهای سوپر) با استفاده از می به خصوص مهم است، چون متصل اهمیت ویژه ای برای استفاده بهینه از مواد در این زمینه.

صنعت هوافضا با نرخ BTF (فروش به پرواز) تعریف بهره وری مواد آن نسبت جنین وزن پشم خام به وزن تمام شده قطعات. با توجه به دانش آسمانی با استفاده از روش سنتی در کاهش تولید، سازندگان موتور هواپیما قطعات ساده 85% به مواد تا تولید کنندگان موتور هواپیما هستم ذخیره مواد برای تولید این قطعات پر ارزش استفاده کنید، زباله مواد زائد و پیچیده قطعات حتی 95 در صد است می گویند. بعضی از شرکتها حتی قانون هستم مخلوط با روش کاهش ساخت و استفاده از روش های تولید به منظور کامل از مزایای استفاده از هر روش به عنوان مثال، زمان برای فولاد ضد زنگ ساخت و ساز الکترونیکی پوسته، 52 هفته سنت توسط ریخته گری به 3 هفته هم قانون مورد نیاز.

نیز استفاده می شود برای گسترش محصول زندگی و تعمیر آسیب به اجزای فعال به عنوان مثال, در ایالات متحده انیستن انبار ارتش در آلاباما با استفاده از تکنولوژی هستم تعمیر قطعات موتور از تانک M1 آبرامز، M1 موتورهای (به عنوان مثال، شرکت Honeywell AGT1500) کار در محیط بیابان، پس خواهد شد تجربه سایش شدید و نیاز به نگهداری کوتاه مدت قرار دارد. زیرا اثرات اعوجاج ناشی از چسب نواری با حرارت فرایند جوشکاری، باعث می شود که اگر روش هم استفاده شده است برای تعمیر, آن دشوار است برای تعمیر قطعات موتور AGT1500 از روش های سنتی بسیار متمرکز شده لیزر انرژی نور و پودر فلزی با دقت فرستاده به منطقه به تعمیر، منطقه تحت تاثیر حرارت (منطقه تحت تاثیر حرارت، HAZ) را کاهش می دهد و می تواند تعمیر قطعات موتور.

مرمت و بازسازی توربین قطعات موتور معمولا در معرض هستند و درنتیجه آسیب به مساحت بال (به عنوان مثال، نوک) و یا مناطقی که موثر خستگی بارگذاری (مثلا کمپرسور تیغه لبه منطقه). چون جزء روند طراحی را به سمت یکپارچه تیغه روتور (خود-تیغه دار-روتور، IBRs) و یا روتور دیسک (Blisks یا تیغه/دیسک)، به منظور کاهش وزن و بهبود بازده موتور تعمیر این مولفه ها به مسائل اصلی حرکت می کند. اگر سینی دوار (مرحله) پره های آسیب دیده و یا پوشیده، در دیسک سنتی آن با قیمت مناسب قابل تعویض است.