صفحه اصلی > دربارهی ما
تاریخ ما


Mastars تاسیس شده در سال 1998، Mastars در حال حاضر امکانات متخصص تولید برای تولید انبوه از انواع مختلفی از قطعات پلاستیکی و فلزی با استفاده از قالب تزریق و ابزار، قالب ریخته گری و ابزار، ورق فلز مهر زنی و برش لیزری، ماشینکاری CNC، قالب تزریق فلزی، پلاستیک و اکستروژن فلزی. عملیات ساخت، مونتاژ و عملیات ثانویه عملیاتی می تواند انجام شود و انواع مختلفی از پوشش های سطح پوشش در دسترس است. ما ارائه یک سرویس نمونه سازی پیشرفته CNC را ارائه می دهیم که مجموعه وسیعی از قطعات را در فلزات و پلاستیک تولید می کند. در صورت نیاز ما می توانیم از فن آوری های پیشرفته تر پیش تولید برای تولید محصولات SLS، SLA، SLW و کاتالیزور استفاده کنیم.

در راستای فلسفه شرکت های بزرگ ما از ترکیب منحصر به فرد ما از کیفیت، هزینه مناسب، خدمات یکپارچه و انعطاف پذیری سود می بریم. توانایی ما برای دستیابی به اهداف مشتریان در یک روند بسیار کوتاه، آنها را به یک مزیت رقابتی قوی تبدیل می کند.


کارخانه ما


image001_副本.jpg

image001_副本3.jpg


کاربرد محصول


فن آوری های تولیدی ارائه شده عبارتند از:
تولید قالب تزریق (تا 10،000 کیلوگرم وزن) و قالب گیری تزریقی در محدوده 60 ماشین از 60T تا 650T بست
ابزار ریخته گری فشار و ریخته گری در ماشین آلات تا نزدیک شدن به 800T
اکستروژن در هر دو پلاستیک و فلز
ریخته گری تزریقی فلزی
ماشینکاری CNC
پایان رنگ
چاپ
پرس و جو ابزار و قطعات
پوشش کروم / متالیز خلاء


تکنولوژی های پیشنهادی ارائه شده عبارتند از:
SLA
SLS
ریخته گری خلاء
ماشینکاری CNC در طیف گسترده ای از پلیمرهای شامل ABS / ABS-PC / نایلون پر شده و پر نشده / PMMA / POM / PP / PEEK / ULTEM
CNC در بیشتر فلزات به طور کلی در دسترس است
برش لیزری


گواهی ما


QQ图片20180718114923_副本.jpg


تجهیزات تولید


image001_副本2.jpg


خدمات ما


ما معتقدیم که یک تامین کننده باید مشتریان را نه تنها با محصول با کیفیت بالا بلکه کیفیت خدمات با کیفیت بالا نیز تامین کند.

در Mastars ما اعتقاد داریم که این شروع با رسید و ارزیابی کارشناسان از الزامات، پاسخ سریع به درخواست های نقل قول و هر گونه پرس و جو بعد، به دنبال یک فرایند تولید کنترل شده و یکپارچه و یک سرویس تحویل سریع قابل اعتماد است.

حلقه بازخورد دینامیکی ما، QA / QC، تولید و تولید را به هم پیوند می دهد، باعث افزایش توان تولید، کاهش رد شدن و کیفیت پایدار می شود.

ما قصد داریم تا هرگونه مشکلی را حل کنیم و آنها را قبل از اینکه رشد کنند حل می کنیم. ما با تمام استانداردهای محصول بین المللی آشنا هستیم و کارشناسان داخلی ما بر این اساس رویه های سختگیرانه را اجرا می کنند.

Mastars به طور مداوم به دنبال توسعه از طریق بهبود کیفیت است و ما در حال حاضر تایید های زیر است.

ایزو 14001 - 2004

ایزو 9001 - 2008